schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
The good, the bad and the magic creature! EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
The good, the bad and the magic creature! EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
The good, the bad and the magic creature! EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
The good, the bad and the magic creature! EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
The good, the bad and the magic creature! EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
The good, the bad and the magic creature! EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
The good, the bad and the magic creature! EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
The good, the bad and the magic creature! EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
The good, the bad and the magic creature! EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

The good, the bad and the magic creature!

2 posters

Go down

The good, the bad and the magic creature! Empty The good, the bad and the magic creature!

Писане by Gr000t Пон Апр 17, 2017 4:12 pm

The good, the bad and the magic creature! 1lRrsraIsEYRW
[size=8]

Listen baby, ain't no mountain high,
Ain't no valley low, ain't no river wide enough baby
If you need me call me no matter where you are
No matter how far; don't worry baby
Just call my name; I'll be there in a hurry
You don't have to worry
Oh baby there ain't no mountain high enough
Ain't no valley low enough
Ain't no river wide enough
To keep me from getting to you babe
Remember the day I set you free
I told you you could always count on me darling
From that day on, I made a vow
I'll be there when you want me
Some way, some how
Oh baby there ain't no mountain high enough
Ain't no valley low enough
Ain't no river wide enough
To keep me from getting to you babe
[/size]

В гората, където всичко беше спокойно и магията беше от най-красивите се роди едно малко същество. То беше малко, сладко и мило. Толкова невинно, че не осъзнаваше какво е да си нямаш никого. Радваше се на растенията, на водата, на насекомите, който го дразнеха. Той беше нещо неописуемо, заради огромното количество добрина, която притежаваше. Един ден, това малко същество се загуби, а виновника за това беше пожар. Страшен и унищожителен пожар вилнееше в дома му, а той нямаше какво да направи освен да избяга. Скри се там, където пожара не можеше да го стигне. Зад дебелите каменни стени на Хогуъртс. Там, където живееха хората. Криеше се, колкото може, но една вечер нещо се случи. Нещо, което събра две самотни души. Ученика Антъни Найт и малкото магическо същество се срещнаха в коридора. Антъни се прибираше от библеотеката, а дръвчо просто беше откраднал сладки от кухнята. Двамата стояха по средата на коридора и се гледаха, все едно виждат нещо невиждано за двамата, а то си беше така. Тогава Антъни го подгони. Търси го в продължение на седмици, а когато го откри той си мислеше, че всичко ще свърши, но това беше момента, който преобрази живота му. Тогава той чу думите "Ще ти викам Груут". Това беше началото на едно великолепно приятелство между двамата.
Gr000t
Gr000t
Muggle
Muggle

Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2017

Върнете се в началото Go down

The good, the bad and the magic creature! Empty Re: The good, the bad and the magic creature!

Писане by Philip Fulton ; Пон Апр 17, 2017 4:13 pm

Одобрен
Philip Fulton ;
Philip Fulton ;
Teacher
Teacher

Брой мнения : 685
Join date : 08.04.2017

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите