schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
See you at the bitter end EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
See you at the bitter end EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
See you at the bitter end EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
See you at the bitter end EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
See you at the bitter end EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
See you at the bitter end EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
See you at the bitter end EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
See you at the bitter end EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
See you at the bitter end EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

See you at the bitter end

2 posters

Go down

See you at the bitter end Empty See you at the bitter end

Писане by Aleksey Fyodorov Пон Апр 17, 2017 11:01 pm

Е
катерина... Раждането й бе последният опит на Виктория да задържи Максим още няколко години до себе си. Трудно можеше да се каже, че го обича, но мисълта да остане сама я плашеше повече от това да съжителства с него. Може би затова пренасочи всички свои грижи и любов към Екатерина още със самата й поява на бял свят. Знаеше – поне бе убедена – че това дете ще бъде единственото добро произлязло от този брак. Алексей... Той също й бе дете, но ужасяващата прилика с баща му някак я отдалечи от момчето още в ранни години. Въпреки това, продължи да го залива със своите амбиции за бъдещето му. Вниманието й все повече се ангажираше с малката и раздялата (която така и не стана официална по дукоменти) не повлия особено на изящната й особа. Всъщност го прие като възможност да се „оттърве“ от Фьодоров старши и младши. Остана й само Катя, която можеше да моделира и извая по свой собствен образ и подобие.

*

Бях перфектната дъщеря. Или поне това ми повтаряше мама, която гледаше на мен така сякаш бях дългоочакван резултат от усърдна работа. И може би бях точно това. Вършех всичко така както тя пожелаеше, давах всичко от себе си, за да й угодя. Понякога се чувствах като кукла на конци и като такава не смеех да й се опълча. Благодарение на нея бях стигнала до тук. Единствената спънка в съвършения й план обаче бе Алексей. Не обичаше да се срещам с него, защото бе убедена, че ми влияе зле. И може би бе права. С него се чувствах свободна и жива, а това никак не се нравеше на мама. Излизах от рамките на перфектната дъщеря, а това бе недопустимо. И въпреки това не можеше да заличи факта, че с него сме брат и сестра. Той бе част от мен и аз от него. Имахме нужда един от друг... Понякога повече от колкото трябва...

*

Нощта се бе спуснала над града заедно със своята посестрима – тишината. Луната бе пълна и крехките й лъчи проникваха през така или иначе тънката завеса едва дръпната пред прозореца. Вратата на стаята бе съвсем леко открехната, но достатъчно, че да открие гледка към немалкото легло. Бях приседнала в ъгъла на единия край и бавно подсушавах влажната си кожа. Знаех, че е някъде там – в мрака, дебнещ своята плячка като същински хищник. Харесваше ми начина, по който ме гледаше – никой не бе го правил до сега. Обичах и допира на грубата му кожа. Всичките му малки несъвършенства ми бяха нужни също както въздуха бе нужен на дробовете ми. Чух стъпките му и побързах да се изправя и да се отдръпна – боях се от възможните последствия. И се случи. Заклещи ме в обятията си, за които тайничко жадувах. Дари ме с милувка, която бавно ме изгаряше. Притисна ме в стената, за да слее устни с моите. Трябваше да отвърна... Исках... Ала знаех, че това не е редно. Ние не бяхме създадени един за друг. В това опитвах да повярвам... Трябваше... Не исках... Но трябваше...
Хавлията бавно се свлече от тялото ми, а заедно с нея и аз. Остави ме под тънките лъчи на месеца, за да усетя горчилката от собствените си сълзи. Ние не сме създадени един за друг. В това вярвах... С това се заблуждавах...

Екатерина Уилямс-Фьодоровнa| 17 | Pureblood | V | Рейвънклоу | Antonina Vasylchenko / Magda Zalejska



ВАЖНО!
● посочени са два лика, от които може да изберете, но не подлежат на смяна с други;
● засегнала съм само миналото на героинята, което ви дава почти пълна свобода над бъдещето й, като разбира се, се съобразите с отношенията между нея и Алек (т.е моят герой);
● държа да кажа, че искам смислени постове с не по-малко от 300 думи (стандарта за едно английско есе)
● героинята е важна за сюжетната линия на Алек, така че който я вземе трябва да е наистина редовен; позволявам си да я освободя при неактивност от 7 дни без предупреждение;
● подробностите ще се доизяснят на ЛС.
Aleksey Fyodorov
Aleksey Fyodorov
Gryffindor Prefect
Gryffindor  Prefect

Брой мнения : 300
Join date : 16.04.2017

Върнете се в началото Go down

See you at the bitter end Empty Re: See you at the bitter end

Писане by Katya Williams-Fyodorov. Чет Апр 20, 2017 9:54 pm

Мога ли да я взема с лика на Magda Zalejska. И да ми смените имета на Katya Fyodorov. ?
Katya Williams-Fyodorov.
Katya Williams-Fyodorov.
Ravenclaw Prefect
Ravenclaw Prefect

Брой мнения : 580
Join date : 09.04.2017

Върнете се в началото Go down

See you at the bitter end Empty Re: See you at the bitter end

Писане by Aleksey Fyodorov Чет Апр 20, 2017 10:06 pm

Разбира се! Админите ще се погрижат.
Aleksey Fyodorov
Aleksey Fyodorov
Gryffindor Prefect
Gryffindor  Prefect

Брой мнения : 300
Join date : 16.04.2017

Върнете се в началото Go down

See you at the bitter end Empty Re: See you at the bitter end

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите