schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
Freya Ramos EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
Freya Ramos EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
Freya Ramos EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
Freya Ramos EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
Freya Ramos EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
Freya Ramos EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
Freya Ramos EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
Freya Ramos EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
Freya Ramos EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

Freya Ramos

2 posters

Go down

Freya Ramos Empty Freya Ramos

Писане by .freya. Сря Апр 19, 2017 8:39 pm

- ЩЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕ! - не можех да спра да креща от радост, но тогава бях само едно мъничко дете, което нямаше представа, че ще изкрещи същите четири думи още цели три пъти през живота си минимум. Помня, как мама се усмихваше, татко се опитваше да гледа строго и да ме застави да не викам толкова много, но нямаше как да се случи. Просто не можеше да спре ентусиазма ми.
И така цели девет месеца. Редовно помагах на мама, а след като бебето се появи, гладех мъничките дрешки и наблюдавах малкия как спи. Вече имах едно малко братче, но разликата ни бе така незначителна - една година, че почти не се усещаше, а сега... сега бяг на цели три години и дори едва да стъпвах здраво на краката си горях от желание да съм около бебето. Разбира се, не помня всички тези неща ясно, а съм гледала хиляди видеа заснети от майка ми и баща ми когато съм била малка и като всяко три годишно дете нещата бързо ми умръзваха. Чакането, признавам, беше вълнуващо, но целия този рев някак не ми понасяше. И така реших, мама и татко повече никога да нямат деца.
Но, за щастие, недоволството ми не ги спря и сега можех да се радвам на скъпоценнта си сестричка и незаменимите си братчета. Като по-голяма носех голяма отговорност на раменте си - да гледам след малките, дори и да не бяха толкова малки. Помня, че дори когато бях на единадесет ме оставяха да се грижа за тях. Да са нахранени, да са легнали навреме и се справях. Разбира се, майка ми и баща ми не бяха безотговорни родители. Не това исках да кажа. Бяха страхотни, но всеки има право на своя ден почивка... при тях беше по-скоро седмица, но това няма значение...


Тиха въздишка на отчаяние се изтръгна между червените ѝ устни и се разтвори във въздуха миришещ на камина и топло какао. Отпусна се на бюрото си изпаднала в безнадеждност, а листовете под нея се намачкаха. Опитваше се да напиша собствената си автобиография за пореден път и не се получаваше. Буквите бяха разкривени по белия лист, думите говореха повече като за единадесетгодишно отколкото за амбициозно момиче вкопчило се в идеята, че ще издава книги. Грижата за магическите същества бе в кръвта ѝ, както бе и куидича и билкологията, но никога нямаше да издаде своята книга-мечта - ,,Пътека в забранената гора. - детска енциклопедия за деца с пъстри картинки и вълнуващи приказки'' ако не се упражняваше. Това с поезията не ѝ се отдаваше и вече бе на път да се откаже. Всяка книга имаше въведение, а тя не можеше да напише своето. Да, Рамос бяха голямо семейство и може би можеше да помоли някой роднина за помощ, но повече от всичко искаше да бъде отличителна дори в собствентото си семейство. Когато се съберат около масата майка ѝ да бъде горда, а баща ѝ да си мисли ,, Да, това е нашето момиче. Издаде сама цяла книга и това е само началото. Да я видите какви планове има. Колко успешна ще е. И то съвсем сама!'' Ето това, ''съвсем сама'' искаше да получи. Затова се бореше.
- Фрея, тренировка! - побутна я най-добрата ѝ приятелка и поредна отчаяна въздишка се изниза между устните на червенокоската.
- Да вървим. Явно днес няма да напиша нищо стойностна. - свали колието си и взе ръкавиците за куидич. Е, поне това ѝ се отдаваше винаги.

Freya Ramos Alternative-creepers-fashion-girl-Favim.com-2656961
. Freya Ramos . 21 . чистокръвна . IV курс . лик: Luanna Perez .
.freya.
.freya.
Gryffindor
Gryffindor

Брой мнения : 121
Join date : 19.04.2017

Върнете се в началото Go down

Freya Ramos Empty Re: Freya Ramos

Писане by Leon Delano Сря Апр 19, 2017 8:57 pm

Одобрена
Leon Delano
Leon Delano
Headmaster
Headmaster

Брой мнения : 264
Join date : 04.04.2017

https://schoolofwitchcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите