schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
Как измислихте името на героя си? EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
Как измислихте името на героя си? EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
Как измислихте името на героя си? EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
Как измислихте името на героя си? EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
Как измислихте името на героя си? EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
Как измислихте името на героя си? EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
Как измислихте името на героя си? EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
Как измислихте името на героя си? EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
Как измислихте името на героя си? EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

Как измислихте името на героя си?

+2
Mazikeen Nightingale
Philip Fulton ;
6 posters

Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Как измислихте името на героя си?

Писане by Philip Fulton ; Съб Май 06, 2017 2:38 pm

That's always an interesting topic so...

Filip Fulton/Филип Фултън- Колебаех се между Филип и Фелкс. Просто имена, които харесвам. Фултън се появи от name generator, признавам си
Лана Бохарт/Lana Bauxheart- Въпреки темичката й "Lana banana" всъщност е кръстена на Лана дел Рей (даже не съм гледала този сезон на AHS) Bauxheart е измислено име. Baux е хубаво на френски, а heart obvy е сърце. Измислих тази фамилия в един мафиотски форум, по който работехме с адашката.
Vivian Alig/Вивиан Ейлиг- ок това всъщност е най-интересното от всички. HERE WE GO. Ейлиг даже не се чете по този начин. Правилно е да се произнесе като Алиг, но предпочитам Ейлиг. Алиг произлиза от Калигула. get it?? cALIGgula. Няма такава фамилия, а е псевдоним на my baby Майкъл Алиг. Бейсикли тя е написана по него- нестабилна наркоманка, която обича кървища. Даже наркотикът, който сама си приготвя е инспайърнат от него. Интересното, е че в урока по пророкуване Анджи бе споменала, че всичко може да се превърне в кървава баня = bloodbath. Disco Bloodbath е нещо като биографията на Майкъл. За това Виви казва "that's the thing for me"
Philip Fulton ;
Philip Fulton ;
Teacher
Teacher

Брой мнения : 685
Join date : 08.04.2017

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by Mazikeen Nightingale Съб Май 06, 2017 4:52 pm

 Mazikeen Arabella Nightingale/ Мазекин Арабела Найтингел - та: Мазакин е взето от сериала Lucifer името ме кефи и героинята на принадлежи е мега яка (актрисата не час толкова, ама я играе добре) Арабела - чудех се какво име би вървяло с Мазекин пробвах различни имена и стигнах до Анабел хареса ми, но ми се стори прекалено бледо, просто за разлика от Мейз и тогава ми хрумна името Арабела 
Найтингел - това е фамилия на любимата ми вещица. Първо беше серия от филми озаглавени "The Good Witch", а след това филмите бяха превърнати в сериал "Good Witch" 


Kai Ezekiel Jacqmin/ Кай Езикиел Джакман - тук е лесно


Кай - харесвам името като самостоятелно и като прякор, а и звучеше добре с фамилията


Ezekiel - харесвам името, харесвам как звучи, харесвам, че е различно и нестандартно


Jacqmin - това е името на един добър приятел, хареса ми това, че изписването е нестандартно, а и героят се приближава доста до приятелят ми и не само по това, че и двамата са бивши военни. 


Последната промяна е направена от Mazikeen Nightingale на Сря Май 10, 2017 12:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Mazikeen Nightingale
Mazikeen Nightingale
Ravenclaw
Ravenclaw

Брой мнения : 640
Join date : 27.04.2017
Age : 24
Местожителство : Valpariso, FL, USA

https://www.fanfiction.net/s/12328962/1/He-is-mine-isn-t-he

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by sun; Съб Май 06, 2017 7:03 pm

Първи поред е Senbonzakura. Всъщност, името на този герой е от една много стара история. Просто много ми харесваше Феликс, а пък Кастървил идва от caster или по-точно spellCASTER и will, т.е. воля. Тоест буквално "Правя магия по свое усмотрение" или на английски "Cast at will". Колкото до Илаяс, първоначално за поне няколко месеца произнасях това име Елиас, преди да получа прозрение. И понеже имах нужда от презиме, това кацна перфектно между другите две. А колкото до никнейма, той дойде, защото бях предозирала на кавъра на Senbonzakura на Mi-chan, пък и пасваше на азиатския лик. И, той всъщност се превежда 1000 черешови дръвчета и помогна при избора на дърво за пръчка.

За Сън, тук вече мога да говоря много, защото той си има доста имена. Сън, или sun, показва, че героят е слънчева душичка и невинно същество. Лестър дойде от най-новата поредица на Рик Риърдън, където Аполон (бога на слънцето) бе запратен на земята като нормален тийнейджър. За Ставийски, не знам това от къде се пръкна, но помня, че исках нещо нестандартно и завъшващо на "ски" (черпих вдъхновение от "Таласъми ООД") А колкото за другите му две персони, признавам, те бяха кръстени на аниме герои. Торис всъщност е Торис Лорентис, или човешкото име, дадено на Литва (анимето Hetalia), а Грел бе кръстен на любимия ми червенокос жътвар от Kuroshitsuji.
sun;
sun;
Hufflepuff
Hufflepuff

Брой мнения : 185
Join date : 04.05.2017

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by Melania Quinn Сря Май 10, 2017 3:49 pm

sun; написа: кавъра на Senbonzakura на Mi-chan
Я си признай, че всъщност е от Bleach Как измислихте името на героя си? 2946142404
/ аниме фенче here /


Малката ми тайна - обикаляйки наоколо, случайно пред погледа ми попада интересно име от книжка, постер, табелка, знак, каквото и да било подобно нещо. Ако ми хареса като звучене, пращам си го сама на съобщение в месинджър, за да не го забравя. После проверявам последните десетина изпратени такива и сглабям нещо.
Ура! study
Melania Quinn
Melania Quinn
Hufflepuff
Hufflepuff

Брой мнения : 94
Join date : 26.04.2017

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by Lexton D'Alone Сря Май 10, 2017 6:21 pm

Попринцип, винаги се старая да избера най-първо името, а чак след това всичко останало. Да си призная, случвало ми се е да се ровя с часове, търсейки значението на някое име. Та как стигнах до идеята за Лекстън:

Meaning of Lexton: 'Brave as a Lion'
Избрах това име, защото смятам, че всеки един "смел" човек не се ражда такъв, а минава през супер много промени, метаморфози, за да достигне до своята най-добра (или най-лоша) версия. Името пасна идеално за неговата особена "порода", която се характеризира със смелост, граничеща с глупост. Хареса ми асоциацията с лъв и поради друга причина. Лоялност. Качество, което не изниква първо в мислите ти, като си представиш звяр, хранещ се със слабите и тн (Лекстън често е клоун на класа, по свое собствено желание, което включва и подбиране да се заяжда и да тормози някого), но пък съществува под една или друга форма за правилния човек.

D'Alone обаче беше нещо доста произволно, като идея. Очевидно е обаче и защо го избрах. Малко противоречи с идеята, че лъвовете трябва да се движат с повече себеподобни, но от друга страна, това си е негов личен избор, оправдан с неговата си лична трагедия.


Lexton D'Alone
Lexton D'Alone
Ravenclaw
Ravenclaw

Брой мнения : 92
Join date : 29.04.2017

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by Самара Мърсилес Чет Май 18, 2017 7:37 pm

Самара е име, което винаги съм харесвала и ми звучи доста смръзяващо. Фамилията ми Мърсилес идва от "mercy", което означава "милост" и частицата за липса "less". И така Merciless.
Самара Мърсилес
Самара Мърсилес
Slytherin
Slytherin

Брой мнения : 65
Join date : 13.05.2017
Местожителство : Лондон, Великобритания.

Върнете се в началото Go down

Как измислихте името на героя си? Empty Re: Как измислихте името на героя си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите