schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
These voices won't leave me alone. EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
These voices won't leave me alone. EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
These voices won't leave me alone. EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
These voices won't leave me alone. EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
These voices won't leave me alone. EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
These voices won't leave me alone. EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
These voices won't leave me alone. EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
These voices won't leave me alone. EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
These voices won't leave me alone. EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

These voices won't leave me alone.

2 posters

Go down

These voices won't leave me alone. Empty These voices won't leave me alone.

Писане by Emrys. Пет Апр 28, 2017 11:15 pm

These voices won't leave me alone. Tumblr_nx9p3cBGwi1ugyj5ko1_500
Име: Брандън Емрис Синклеър
Години: 20
Кръв: Чистокръвен
Курс: Шести

Той носеше буря в себе си.
Имаше хиляди причини, поради които Брандън Емрис Синклеър можеше да мрази семейството си. Имаше двойно повече причини, за да намрази света, съдбата и липсата на късмет. Той мълчеше. Може би мразеше всичко и всички, но мълчеше. Всяка клетка в тялото му шепнеше „контрол“ и той успяваше да задържи омразата вътре в себе си. Понякога дори се питаше дали тя все още се крие някъде вътре в него. Не изпитваше нищо, което да се превърне в отражение на миналото му. Той беше спокоен, но студен. Брандън беше красив, но мистериозен.
Малко бяха онези, които можеха да го накарат да му пука. Беше по-добре, когато хората не се интересуваха от него и той го знаеше добре. Знаеше, че в училището се носеха истории за семейството му, за мъртвия му баща. Но хората никога не пропускаха да споменат майка му, която беше затворена в Азкабан. Това водеше до още слухове, които разказваха за неговите наклонности към черната магия. Може би Брандън трябваше да се радва, че не носи фамилията на майка си? Макар и фамилиите на родителите му да бяха обвързани с чистата кръв, то тази на майка му веднага се свързваше с тази на тъмни магьосници. Трябваше да бъде поне малко благодарен на семейство Синклеър, които не му бяха дали нещо друго освен фамилията си.
Да, това беше проклятието на Брандън. Над него тегнеше тежестта на две фамилии, които никой не обичаше в тези времена. Той не се интересуваше от чуждото мнение. Силата не бушуваше във вените му, когато ги чуваше как шепнат за него. Тогава ставаше още по-спокоен. Самото му присъствие носеше със себе си студ, а ледените му очи пронизваха всяко сърце. Истината е, че той вярваше, че не е нещо специално. Беше просто един от наследниците на последните тъмни магьосници. Съдбата му сякаш беше решена от самото му раждане, а върху кожата му бе изписано „черна магия“. Но той не мразеше света за това.
Понякога Брандън Емрис Синклеър се питаше дали е останала омраза, която да изпита. Понякога търсеше гняв в себе си, но не откриваше нищо. Той живееше в търсене на нещо, което да успее да развълнува леденото му сърце, но така и не го откриваше. Това беше причината и за двата инцидента, които бяха довели до две прекъсвания на обучението му. Той не се интересуваше от чуждото мнение и не изпитваше нужда да бъде харесван, защото се чувстваше мразен. И знаеше, е това е наказание, но не знаеше за какво го наказват.
Носеха се слухове.
За рода му.
За майка му.
За баща му.
Носеха се слухове и за нея. За Кристина Синклеър. Момичето, което беше загинало след първата си година в Хогуортс. Тя беше неговата единствена и обичана сестра, но вече я нямаше.

fc: chris wood



Последната промяна е направена от Emrys. на Съб Апр 29, 2017 2:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Emrys.
Emrys.
Gryffindor
Gryffindor

Брой мнения : 223
Join date : 28.04.2017

Върнете се в началото Go down

These voices won't leave me alone. Empty Re: These voices won't leave me alone.

Писане by Leon Delano Пет Апр 28, 2017 11:25 pm

Одобрен <3
Leon Delano
Leon Delano
Headmaster
Headmaster

Брой мнения : 264
Join date : 04.04.2017

https://schoolofwitchcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите