schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

2 posters

Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Kiara Reyes. Чет Май 11, 2017 12:24 am

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Tumblr_static_tumblr_static_filename_640
Име: Kiara Reyes/Години: 20/Курс: IV/ Лик:Taylor Hill

Винаги съм мразила запознанствата, а когато попаднеш на ново място, това е наизбежно. Всички искат да знаят коя си, гледат те и се мъчат да проникнат вътре в теб и да видят душатата ти. Дори аз не знам коя съм, как се очаква всички останали да ме приемат.
Името ми е Киара Рейес, но дори за него не съм сигурна, че ми принадлежи. Не помня детството си. Знам само, че един ден се събудих сама на улицата и от тогава се уча да се справям с живота сама. Името си научих в деня, в който получих писмото си за Хогуортс.  Това училище е моето спасение. Сега ми остават едни 3 месеца, в които да се оправям сама, но 3 месеца се преживяват далеч по-лесно от години.
Според вас знам ли коя съм? Не нали. И аз така предположих. Но ще ви кажа какво научих за себе си. Знам, че не съм особено търпелива, а и инатът ми въобще не е за подценяване. Животът на улицата ме научи да се справям сама, научи ме да не ми трябва никой, да не се доверявам на никой. Не можете да си представите страха, който едно сравнително малко дете изпитва, когато един ден просто се събужда на улицата без да знае какво се случва. Сякаш туко що си се родил, само че знаеш как да ходиш и да говориш, и общо взето да вършиш всички основни неща, но опиташ ли се да си спомниш как си стигнал до този момент в живота ти, да нямаш никаква представа. Трудно е да оцелееш, но аз успях. Бях никой, а сега поне си имам име. Научих и възрастта си, разполагам с покрив над главата си, както и с легло и храна. И оценявам всичко това много високо. Магията за мен е дар от бога. Имам чувството, че моят ангел хранител най-после се е появил. Така че ако ти страннико, който четеш това в момента имаш дори бегла представа коя съм, моля те бъди така добър да ми съдействаш. Ето още нещо, в което знам, че съм много добра. Търпението. Макар и от време на време да съм доста избухлива, в някой отношения мога да чакам търпеливо дори цял живот. Сигурна съм обаче, че един ден ще разбера всичко за миналото си.
Искам да знам кои са хората, които ме зарязаха на улицата съвсем сама, искам да знам имам ли нещо общо с магическия свят. Искам да се науча да вярвам. Искам да имам приятели пред, които не ми се налага да се преструвам, докато вътре в себе си осъзнавам колко сама се чувствам. Е, искаш ли да ми помогнеш да открия себе си?


Последната промяна е направена от ... на Чет Май 11, 2017 1:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Kiara Reyes.
Kiara Reyes.
Gryffindor
Gryffindor

Брой мнения : 4
Join date : 10.05.2017

Върнете се в началото Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty Re: You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Leon Delano Чет Май 11, 2017 12:32 am

Съжалявам, но ликът е зает. Моля, провери списъка със заети ликове ТУК и си избери друга, която е свободна.
Leon Delano
Leon Delano
Headmaster
Headmaster

Брой мнения : 264
Join date : 04.04.2017

https://schoolofwitchcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty Re: You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Kiara Reyes. Чет Май 11, 2017 1:17 am

Така?
Kiara Reyes.
Kiara Reyes.
Gryffindor
Gryffindor

Брой мнения : 4
Join date : 10.05.2017

Върнете се в началото Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty Re: You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Leon Delano Чет Май 11, 2017 2:00 am

Разбира се, одобрена си! Приятно прекарване при нас! Искаш ли да ти сменя ника по някакъв начин?
Leon Delano
Leon Delano
Headmaster
Headmaster

Брой мнения : 264
Join date : 04.04.2017

https://schoolofwitchcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty Re: You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Kiara Reyes. Чет Май 11, 2017 2:27 am

Да на Kiara Reyes. Много благодаря.
Kiara Reyes.
Kiara Reyes.
Gryffindor
Gryffindor

Брой мнения : 4
Join date : 10.05.2017

Върнете се в началото Go down

You ask who I am, but I am not sure that I know the answer. Empty Re: You ask who I am, but I am not sure that I know the answer.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите