schoolofwitchcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!


BGtop
Latest topics
»  .
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyПет Мар 20, 2020 12:29 am by Elvar.

» Асоциации
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyЧет Май 30, 2019 1:29 am by Xander

» Кара Гилиес / Kara Gillies
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyНед Окт 01, 2017 11:11 am by rum4eto

» Ines Colle / Инес Кол
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyВто Сеп 19, 2017 4:25 pm by Philip Fulton ;

» !! НОВ СПИСЪК С ЛИКОВЕ !!
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyПет Сеп 15, 2017 5:11 pm by Katya Williams-Fyodorov.

» Greg Kudrow / Грег Кудроу
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyПет Юли 28, 2017 9:58 pm by Philip Fulton ;

» Jacqueline Leclaire / Жаклин Льоклер
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyПет Юли 28, 2017 9:29 pm by Philip Fulton ;

» spam vol.7
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyНед Юли 23, 2017 7:52 pm by Anna Smith

» Стая за разпити
so bitch come and say to my face you don't like me;;; EmptyВто Юли 04, 2017 2:16 pm by Philip Fulton ;


835 т.


783 т.

1067 т.


826 т.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Пон Авг 14, 2023 9:46 pm

so bitch come and say to my face you don't like me;;;

2 posters

Go down

so bitch come and say to my face you don't like me;;; Empty so bitch come and say to my face you don't like me;;;

Писане by - aaron; Нед Май 07, 2017 9:47 pm



Can you promise me that no one will cry at my funeral?

Вратата се отвори и в помещението влезе мъж на не повече от тридесет години. Черното кожено рокерско яке му стоеше така, сякаш беше направено специално за него. Авиаторските очила, тъп "бъбреци" лежаха кротко на главата му. Беше с късо подстригана и грижовно сресана коса, която бе в тъмно руси - към кестеняви оттенъци. [Висок около 1,80см и със здрав вид. Поддържаше форма по всяко едно време. Дори и да е със счупен крак, може да го намерите правейки лицеви опори. Единственото нещо, което не понася е да не е във форма.
Характерът му е сякаш мистерия за всички, дори и за самият него. Понякога весел, твърде весел, душата на компанията...а в други моменти мрачен и негативно настроен към всичко и всички. Бъбрив е по природа, но понякога не обелва дума с дни. С една дума - особняк.
Много малко хора са наясно с това с какво точно се занимава. Официалната версия е, че е осиновен магьосник от богато семейство, който може да си позволи да прекара целия си живот без да му се налага да работи и ден. В действителност обаче Арън Александър се занимава с доста по - мрачни и нелегални дейности.
]
Александър седна на малка бамбукова масичка със стъклено покритие, срещу него седяха господа на средна възраст. Единият бе с побеляла брада и коса, което подсказваше за авторитета му и позицията, която заемаше. Останалите двама сякаш се страхуваха от него, но страха им изчезна за секунди. Сега се страхуваха от Александър. Отстрани тримата изобщо не прикриваха фактите, а те бяха, че въпросните господа бяха хора на Министерството. Дори още по - интересно - възможно най - важните клечки от Министерството. Явно някой го е загазил. По - възрастният тупна огромна папка с документи на масата, която леко се разтресе от тежестта `и.
"Това пристигна при нас по - рано днес. Става въпрос за Хогуортс. Мястото е сбъркано, възможно е директора да е забъркан в някакви съмнителни работи.", мъжът си извади едно листче от вътрешния джоб на якето и го зачете с равен тон."Учителите си правят каквото си искат, малко от тях влизат в часовете, а тези, които реално влизат са толкова неадекватни...надрусани или пияни. Учениците се отдават на разврат с останалите ученици, дори някои от професорите. Положението е критично. Веднъж прекрасно респектирано училище, сега прилича на санитариум за тежко болни. Дори мъгълските училища сияят пред тази бъркотия, погрешно смятана за училище."
Александър кимна.
[Малко се знае за истинското семейството на Арън. Може би някога му е пукало за тях. Може би някога е имал майка, баща, сестра и всичко е било перфектно, но това е история за някой друг път. В момента живее в огромна къща, заедно с кучето си - голдън ретрийвър на име Бари. Факта, че живее сам въобще не трябва да ви кара да мислите, че жените в живота му са малко. Напротив. Непрекъснато му се налага да се отървава от жени, които не могат да схванат какво точно означава "секс за една нощ". Някога е имал годеница, нещата са били доста сериозни всъщност. Но при злополука тя загива заедно с нероденото им дете. Едва на 27, но животът на Алекс е сякаш осеян с твърде много събития и истории.]
"Нали знаеш какво означава това?"
"Ще трябва да отида в Хогуортс."
"Знаем, че искаме твърде много от вас, Александър и бихме ви разбрали ако не се съгласите. Парите са повече от добри..."
Александър се замя.
"Парите? Едва ли ми пука за парите и това, че сте стигнали до мен малко или много означава, че нямате друг избор. Нека кажем, че славата ми винаги ме изпреварва и не съм от хората, които не са трън в очите на такива като вас."
"Господин..."
"Кога заминавам?"

aaron alexandar ### 27 ### ministry of magic ### fc: chris pratt



- aaron;
- aaron;
Citizen
Citizen

Брой мнения : 23
Join date : 07.05.2017
Age : 34

Върнете се в началото Go down

so bitch come and say to my face you don't like me;;; Empty Re: so bitch come and say to my face you don't like me;;;

Писане by Leon Delano Нед Май 07, 2017 9:57 pm

Одобрен. Добре дошъл.
Leon Delano
Leon Delano
Headmaster
Headmaster

Брой мнения : 264
Join date : 04.04.2017

https://schoolofwitchcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите